پارادایس استون در سال 1399 شروع به کار کرده و با تلاش، پشتکار و تحقیقات زیاد توانسته است بهترین کیفیت را در محصولات تولیدی خود بکار گرفته و با توجه به جنسیت و مواد متشکله و پارامترهای زیادی که در تولید این محصول دخیل می‌باشد محصولی تولید نماید که با استانداردهای کنونی هم راستا بوده و با ترکیب بهترین مواد معدنی و استفاده از مرغوب‌ترین رنگها و ایجاد تنوع در طرحها، زیبایی را به خانه‌های شما به ارمغان آورد. این شرکت فلسفه وجودی خود را تولید سنگ های مصنوعی نفیس و نوین، با قیمتی بسیار مناسب و بدون معایب را جایگزین محصولات سنتی قرار داده است.

بازسازی دیوار

بازسازی دیوار نیز یکی از مهم ترین بخش های بازسازی منزل های قدیمی است. خانه ها پس از گذشت 10 الی 15 سال جزو خانه های قدیمی محسوب می‌شوند.

دیوار ها نقش مهمی در استحکام خانه شما دارند چرا که وزن سقف و ستون ها را تحمل می‌کنند. اگر دیوار دچار نم یا نشست و ترک خوردگی شده باشد به بازسازی اساسی احتیاج دارد. دیوارهای اصلی را به دلیل نقش حمال داشتن ، نباید تخریب کرد!  پس باید آن‌ها را تا حد امکان تراشید و گچ کاری و سفیدکاری را یک بار دیگر روی آن ها انجام داد. شایان ذکر است ؛ دیوارهایی که حامل بار سقف یا ستون‌ها نیستند را می‌توان با رعایت اصول ایمنی تخریب کرد.

بازسازی کف

برای بازسازی کف خانه قدیمی‌تان بایستی در قدم اول سلیقه شخصی خود و بودجه مورد نظرتان را در نظر بگیرید. برخی افراد جهت سرعت بخشیدن به بازسازی و به وجود نیاوردن هیچگونه خرابی ؛ برچسب های مخصوص کاشی و سرامیک بر روی سرامیک‌های قدیمی خانه خود می‌چسبانند. و برخی روی سرامیک‌های قدیمی سالم منزلشان ، سرامیک‌ها یا پارکت جدید نصب می‌کنند. البته این نمونه ها هرگز جایگزین یک بازسازی اساسی و اصولی را نمی‌گیرد. در صورتی داشتن زمان و هزینه کافی برای بازسازی نیز می‌توانید کف را به طور کلی تخریب و هر کف‌پوشی که مد نظرتان است، اجرا کنید.

مواردی که جهت نوسازی کف خانه قدیمی‌تان مورد استفاده قرار می‌گیرد شامل اپوکسی ، سنگ ، پارکت و لمینت است.

دکوراسیون داخلی و لوازم

دکوراسیون داخلی با آن بخش از بازسازی و نوسازی خانه اشاره دارد که مربوط به زیبایی ظاهری منزل شما می‌شود. برای اجرای دکوراسیون داخلی اتاق خواب ، سالن پذیرایی ، آشپزخانه ، سرویس بهداشتی و حمام ، دیوار ، سقف و ستون و … بایستی نوسازی شود. برای مثال برای بازسازی سقف ها می‌توان سقف کاذب و گچ بری های زیبا انجام داد. جهت زیبایی هرچه بیشتر دیوار ها می‌توان از نقاشی ، کاغذ دیواری ، اجرای سنگ و … استفاده کرد. برای سرویس بهداشتی و حمام نیز می‌توان تغییراتی اعم از تعویض کاشی و سرامیک ، تعویض شیرآلات ، نصب وان و … اعمال نمود.

برای زیبایی دکوراسیون داخلی آشپزخانه نیز می‌توان کاشی ها را تعویض کرد، علاوه بر این نصب کابینت جدید ، بازسازی کف با سنگ یا چوب ، تعویض شیرآلات ، سینک و … نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند.

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”false” ajax=”true”]

فهرست